
Mojo Filmen op smartphone
Professioneel filmen op je smartphone. Met deze basis & praktijkgerichte training haal je beste audiovisuele verhaal uit je telefoon. Tijdens deze praktijk gerichte training leer je hoe je visueel het maximale uit je telefoon kan halen. Bovendien worden ook de basisbeginselen van het filmen uitgelegd. Hoe maak je goede opnames en welke shots heb je nodig om een verhaal beeldend te kunnen vertellen?
De training ‘Professioneel filmen met je Smartphone’ staat vol met handige (technische) tips. Onderwerpen als focus, kadrering, montagegericht filmen en audio worden duidelijk uitgelegd tijdens de training. Voorbeelden en praktijkoefeningen leren je verder hoe je je smartphone moet hanteren. Na afloop van de training filmen op de Smartphone ben je in staat om professionele opnames te maken, een verhaal te monteren en dit op social media te plaatsen.
Programma:
- Ochtend:
- Het doornemen van de (on)mogelijkheden van het filmen op een Smartphone.
- Hoe stel je de telefoon in om het best mogelijke resultaat te halen?
- Techniek Iphone (o.a werken met focus, licht en geluid).
- Hoe vertel ik een beeldverhaal en kadering? – Praktijk opdracht (we gaan een filmpje draaien)
- Middag:
- Mobile editing; we leren monteren op de telefoon en gebruiken daarvoor de shots uit de praktijk opdracht.
- Hoe bewaar ik het materiaal en hoe plaats ik het op social media?
- Viewing gemaakte films
- Voor wie is de training geschikt?
- Voor iedereen die zelfstandig video items maakt.
Voor de training heb je een natuurlijk een smartphone nodig en zorg dat je genoeg geheugen hebt (minimaal 1,5 GB). Download de app Kinemaster op jouw telefoon voorafgaand aan de training. Verder oplader, oortjes of koptelefoon meenemen. Ter voorbereiding aan de training kan je ook de gratis e-learning Mojo aanvragen via WerkStation.
Trainer: Henk Harding